Poznaj nasz zespół

Nasz zespół terapeutyczny składa się z doświadczonych profesjonalistów, których pasją jest przywracanie równowagi życiu osób dotkniętych uzależnieniem. Działa on z poszanowaniem godności pacjenta i zrozumieniem specyfiki każdego przypadku.

Marcin Fijak

Psycholog

Marcin Fijak to psycholog specjalizujący się w psychoterapii klinicznej, osobowości oraz neuropsychologii. Jest również certyfikowanym Trenerem Rozwoju Osobistego i Biznesu. Aktualnie kontynuuje swoje szkolenie z psychoterapii w nurcie psychodynamicznym na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Marcin ukończył kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz szereg szkoleń z coachingu i NVC (komunikacji w oparciu o porozumienie bez przemocy). Jego obszary pracy to trening asertywności, odporność psychiczna oraz zarządzanie zmianą.

Ewa
Gołębiowska-Bill

Specialista psychoterapii uzależnień

Ewa Gołębiowska-Bill to terapeutka uzależnień z bogatym wykształceniem. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Zielonogórskim, zdobywając tytuł magistra pedagogiki specjalizując się w resocjalizacji z poradnictwem specjalistycznym. Posiada Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydany przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Ponadto, ukończyła szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w różnych instytucjach, w tym Ośrodkach Leczenia Uzależnień, gdzie prowadzi terapie indywidualne i grupowe.

Ewa jest zaangażowana i otwarta w pracy z osobami uzależnionymi.

Michał Linek

Terapeuta

Michał Linek ma ponad 5-letnie doświadczenie jako terapeuta uzależnień. Jest certyfikowanym Instruktorem Terapii Uzależnień, a jego wykształcenie obejmuje ukończenie Studium Psychoterapii Uzależnień „Vis Salutis” w Łodzi. Pracował w Hostelu Długoterminowym dla Osób Uzależnionych od Alkoholu i Narkotyków, gdzie pełnił funkcję terapeuty.

Michał jest również praktykiem terapii SWR (System Wewnętrznej Rodziny) i prowadzi terapie uzależnień i współuzależnienia, często korzystając z tej metody.

Poza pracą zawodową, jego zainteresowania obejmują filozofię, turystykę rowerową oraz muzykę jazzową.

Tadeusz Sowiński

Psychoterapeuta

Tadeusz Sowiński jest terapeutą specjalizującym się w diagnozie uzależnień oraz psychoterapii uzależnień, rodzin i par. Posiada bogate wykształcenie, w tym studia magisterskie w dziedzinie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Ukończył program rozwoju osobistego oraz studium pomocy psychologicznej i terapii uzależnień.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w różnych instytucjach, w tym jako terapeuta zajęciowy, terapeuta motywujący, oraz prowadzenie własnego Ośrodka Leczenia Uzależnień. Tadeusz Sowiński jest także członkiem Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i studiuje totalną biologię w USA.

Jego motto to „Pomagam ludziom trzeźwieć i zmieniać swoje życie”, a psychoterapia to dla niego podróż w głąb siebie, wymagająca odpowiedniego przygotowania i cierpliwości.